
Куток посилений заставний 285x80x65x4,0мм, LBZ285
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: LBZ285
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Уголок горяче оцинкованный усиленный двумя ребрами жесткости, для анкеровки деревянных элементов к бетону 95x85x65x4,0мм. Усиленные уголки используются при монтаже деревянных балок, стропильных ног, деревянных столбов и опор, при устройстве конструкции вентелируемого фасада, а также креплении лаг пола
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domax |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | кріпильні куточки |
| Висота | 285 см |
| Довжина: | 80 мм |
| Запас міцності | силові |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | для фасадів і дерев'яних настилів |
| Покриття | оцинковані |
| Тип | нероз'ємні |
| Товщина | 4 |
| Ширина | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
