
Дюбель 10х300 мм нейлоновий із шурупом 7х305мм із головкою SW-13/TX-40 KPR-FAST-10300K Wkret-met (упк 25 шт)
1 348 ₴
- Готово до відправки
- Код: KPR-FAST-10300K
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
KPR FAST (K) Рамний анкерний дюбель із шурупом із шестигранною головкою
Ще може називатися фасадним анкером. Комплект складається з високоякісного нейлонового дюбелю, забезпеченого притискним кільцем і спеціального загартованого шурупа зі змінною товщиною розпірного стрижня. Шуруп із шестигранною головкою і пресшайбою, на головці для зручності монтажу є шліц TORX. Рамний дюбель призначений для наскрізного кріплення сталевих або алюмінієвих кронштейнів навісних фасадних систем (вентильованих фасадів) та інших сталевих або дерев'яних конструкцій. Притискна шайба дюбелю перешкоджає безпосередньому контакту шурупа та закріплюваного елемента, що виключає утворення гальванічної пари шуруп-деталь і забезпечує розрив містка холоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wkret-met |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 300 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 7 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип дюбелю | дюбель-шуруп |
| Тип | для ручного монтажа |
| Призначення | для щільних повнотілих матеріалів, рамні |
| Матеріал | інше |
| Форма манжети | потайна |
| Вид монтажа | наскрізний |
| Кількість в пакованні | 25 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 348 ₴


