
Шуруп для тераси гальванізований для прихованого монтажу 4,2х60мм TX15 (уп.=200шт.)
1 008 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
+380 (96) 347-26-78
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Встановлення дощок за допомогою невидимих шурупів дозволяє приховати головки шурупів (вкручуються в бік дошки). Монтаж за цією технологією передбачає терасну дошку без видимих головок шурупів, тріщин і сколів.
Зменшена точка свердління, циліндрична головка і додаткова різьба під головкою. Профільований наконечник шурупа дозволяє вгвинчувати без попереднього свердління, точну посадку та знижує ризик розшарування деревини. Форма різьби стягує дошку до лагу і зменшує скрип конструкції.
Гвинти виготовлені зі спеціальної легованої сталі та покриті Protect 4, що дозволяє їм справлятися з просоченою під тиском деревиною, яка містить сильні хімікати. Клас корозії С4.
Технічні характеристики:
Довжина гвинта: 60 мм
Діаметр: 4,2 мм
Легована сталь, покрита захисним покриттям Protect4
корозійність: клас C4
Розетка TORX T15
Циліндрична головка
Кількість в упаковці: 200 шт
Виробник: HECO
Зменшена точка свердління, циліндрична головка і додаткова різьба під головкою. Профільований наконечник шурупа дозволяє вгвинчувати без попереднього свердління, точну посадку та знижує ризик розшарування деревини. Форма різьби стягує дошку до лагу і зменшує скрип конструкції.
Гвинти виготовлені зі спеціальної легованої сталі та покриті Protect 4, що дозволяє їм справлятися з просоченою під тиском деревиною, яка містить сильні хімікати. Клас корозії С4.
Технічні характеристики:
Довжина гвинта: 60 мм
Діаметр: 4,2 мм
Легована сталь, покрита захисним покриттям Protect4
корозійність: клас C4
Розетка TORX T15
Циліндрична головка
Кількість в упаковці: 200 шт
Виробник: HECO
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Heco |
| Страна производитель | Польша |
| Тип крепежного изделия | Шуруп |
| Материал крепежного изделия | Легированная сталь |
| Покрытие | Цинк |
| Форма головки крепежного изделия | Цилиндрическая |
| Вид шлица | Торкс (T, TX) |
| Тип наконечника | Сверло |
| Диаметр резьбы крепежного изделия | 4.2 мм |
| Диаметр головки | 5 мм |
| Длина крепежного изделия | 60 мм |
| Упаковка | Коробка |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 008 ₴





