
Біта магнітна для шестигранної головки S10x45 Metalvis загартована сталь 5 шт./пачка
352 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9NS0000009NS1000005
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насадка для кріпильних елементів із шестигранною головкою використовується з такими кріпленнями, як саморізи покрівельні, саморізи для сендвіч-панелей, шурупи для дерева із шестигранною головкою.
Біта магнітна для покрівельних саморізів з шестигранною головкою являє собою накидну шестигранну головку, яка необхідна для монтажу і демонтажу покрівельних саморізів. Біта для зовнішніх шестигранників (для болтів і гайок) незамінна річ для покрівельників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 45 мм |
| Квадрат | 1/4" |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 5 шт |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 10 мм |
| Тип інструмента | торцева головка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 352 ₴



