
Затискач для сталевих канатів DIN 741 М13 Metalvis цинк білий 20 шт./пачка
437 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 3S20000003S130200020
Затискач для троса — це універсальний металевий кріпильний елемент для тросів і канатів різної товщини, що забезпечує найнадійніший варіант з’єднання без зварювання.
Затискач DIN 741 являє собою круглу скобу з литим корпусом з оцинкованої сталі з фіксуючими шестигранними гайками. Застосовується для фіксації з’єднання двох тросів діаметром від 3 до 40 мм, а також для створення петель на кінці тросів. Standart DIN 741 вимагає використання низьковуглецевої сталі класу 2 з цинковим покриттям, що відповідає ГОСТ 13186.
Розмір затиску визначається за діаметром троса.
Затискач DIN 741 призначений для побутового використання з відносно невеликими навантаженнями. Для гарантовано надійного кріплення на одне з’єднання потрібно установка не менше трьох затискачів.

Для з’єднання тросів необхідно просто затиснути їх скобою затиску і максимально щільно зафіксувати гайками. Такі затискачі, при необхідності, дозволяють згодом роз’єднати троси, для чого достатньо лише відкрутити гайки.
Таблиця з характеристиками: розміри, габарити затискачів DIN 741:

|
Розмір |
A |
B |
C |
D |
E |
F |
G |
Ød |
|
13 мм |
М10 |
57 |
24 |
30 |
42 |
21 |
19 |
8 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.124 кг |
| Висота | 57 мм |
| Діаметр троса/каната, що затискається | 13 мм |
| Довжина | 42 мм |
| Матеріал затиску | Сталь |
| Призначення затиску | Побутовий, для невеликих навантажень |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип затискача | Дугоподібний |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | DIN 741 |
- Ціна: 437 ₴







