
Силовий хомут затяжний 86-91 W1 Metalvis сталь цинк білий 5 шт./пачка
278 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9360000009368691005
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: W1 (стрічка, замок, гвинт – вуглецева сталь, покриття – гальванічний цинк (цб)).
Силовий хомут призначений для монтажу армованих та товстостінних шлангів, шлангів підвищеної жорсткості, гідропневмоприводів машин, насосів систем іригації (зрошення), дренажних насосів, гірничо-бурової техніки.
Використовується в установках, що працюють в умовах високого тиску або вакууму.
Має високі ущільнюючі та фізико-механічні властивості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний діаметр обтиснення | 91 мм |
| Матеріал хомута | Сталь |
| Мінімальний діаметр обтиснення | 86 мм |
| Наявність гумової прокладки | Ні |
| Область застосування хомута | Для труб, Для автомобілебудування, Для шлангів, Для сільського господарства |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип хомута | Силовий |
| Упаковка | Пачка |
| Колір | Білий |
| Ширина смуги | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 278 ₴








