
Шуруп з закритим кільцем для будівельних лісів 12х300 Metalvis цинк білий 12 шт./пачка
987 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92N10000092N12300012
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Анкер для будівельних риштувань призначений для фіксації будівельних риштувань до несучої конструкції. Застосовується при необхідності закріпитись риштуваннями до стіни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 12 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 300 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | По бетону, Для деревини |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Кільце |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дюбелю | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 987 ₴



