
Анкер розпірний REDIBOLT-L з прямим гаком 8х80/М6 Metalvis цинк жовтий/білий 50 шт./пачка
573 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92F1Г000092F10880L50
Анкер з L-подібним гаком – призначений для створення попередніх точок кріплення у випадках, коли елемент, що закріплюється, неможливо змонтувати в робочому положенні або коли експлуатація передбачає швидкий демонтаж і заміну елемента, що закріплюється.
Анкер складається із сталевого різьбового стрижня з конусоподібним потовщенням на кінці, сталевої втулки (сорочки) по всій довжині стрижня та гайки з фланцем. Кріплення анкера відбувається за рахунок тертя, при розпиранні втулки анкера під час закручування його в основу.
Він використовується для кріплення різних елементів таких як бойлер, батареї, троси, канати, ланцюги та різна побутова техніка в бетон, камінь та повнотілу цеглу.
Втулковий анкер виготовлений із оцинкованої сталі. Цинкове покриття анкера може бути білого та жовтого кольору.
Переваги розпірного анкеру:
- великий розпір
- невелике навантаження на основу
- невисокі вимоги до точності отворів
- легкість монтажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 8 мм |
| Довжина анкера | 80 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 35 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гаком прямим |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 8 мм |
| Діаметр різі шпильки | 6 мм |
- Ціна: 573 ₴









