
Анкер розпірний REDIBOLT-O з закритим кільцем 12х130/М10 Metalvis цинк жовтий/білий 30 шт./пачка
1 252 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92F1O000092F112A3O30
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Анкер з кільцем – призначений для створення попередніх точок кріплення швидкого монтажу і демонтажу або заміни елемента, що закріплюється.
Анкер складається з сталевого різьбового стержня з конусоподібним потовщенням на кінці, сталевої втулки (сорочки) по всій довжині стрижня і гайки з фланцем. Кріплення анкера відбувається за рахунок тертя, при розпиранні втулки анкера під час закручування його у основу.
Він використовується для кріплення вантажопідйомного обладнання в такелажних роботах, спортивного спорядження в спортзалах і декоративних елементів, як екстер'єру, так і інтер'єру.
Анкер виготовлений з оцинкованої сталі. Цинкове покриття анкера може бути білого і жовтого кольору.
Переваги розпірного анкера:
- великий розпір
- невелике навантаження на основу
- невисокі вимоги до точності отворів
- легкість монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 12 мм |
| Довжина анкера | 130 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 65 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з кільцем |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 12 мм |
| Діаметр різі шпильки | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252 ₴





