
Анкер дворозпірний SLR 20х200/М16/60 Metalvis цинк білий/жовтий 10 шт./пачка
1 422 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92F2N0092F21620B0N10
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Використовується для кріплення важких конструкцій до повнотілого бетону, природного будівельного каменю, цегли.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Діаметр анкера | 20 мм |
| Довжина анкера | 200 мм |
| Максимальна товщина матеріалу, що прикріплюється | 60 мм |
| Матеріал анкера | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип анкера | Анкерний болт з гайкою двохрозпірний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр попереднього отвору | 20 мм |
| Діаметр різі шпильки | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴



