
Дюбель розпірний N 8х40 Metalvis нейлоновий 200 шт./пачка
249 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 921000000921080000200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний нейлоновий дюбель розпірного типу
Призначений для монтажу у повнотілі основи. Обмежено може використовуватися в пустотілих основах. Застосовується для всіх типів кріплень у будівництві, у внутрішній обробці, домашньому господарстві: для кріплення полиць, листів, кронштейнів.
Переваги:
- Додаткові стопорні елементи на поверхні дюбеля перешкоджають його обертанню в отворі;
- Зубці міцно закріплюють дюбель за рахунок тертя у повнотілих будівельних матеріалах;
- Передня частина дюбеля має суцільний переріз, що ще більше посилює розпірний тиск у глибині отвору при загвинчуванні шурупа;
- Допускається експлуатація за низьких температур.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Чехія |
| Глибина отвору під дюбель | 40 мм |
| Діаметр дюбеля | 8 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 8 мм |
| Діаметр шурупа (саморіза) | 5 мм |
| Довжина дюбеля | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 200 шт. |
| Матеріал дюбеля | Нейлон |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Спосіб монтажу | Закручування |
| Тип дюбеля | Універсальний, Розпірний |
| Упаковка | Пачка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴


