
Дюбель потайний CM-ce 10х135 Обрій швидкий монтаж поліпропіленовий 50 шт./пачка
375 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 92U10000093U1X0A3П50
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дюбелі CM-c поставляються у картонній пачці, CM-ce (економ-формат) – у поліетиленовому пакеті.
Зверніть увагу: дюбелі діаметром 10 мм мають удосконалену форму і поставляються в сірому кольорі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Обрій |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина отвору під дюбель | 135 мм |
| Діаметр дюбеля | 10 мм |
| Діаметр отвору під дюбель | 10 мм |
| Довжина дюбеля | 135 мм |
| Кількість в упаковці | 50 шт. |
| Матеріал дюбеля | Поліпропілен |
| Призначення дюбеля | Для щільних повнотілих матеріалів |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Спосіб монтажу | Забивання |
| Тип дюбеля | Розпірний, Дюбель-цвях |
| Упаковка | Пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 375 ₴
