
RFr-Гайка клепальна рифлена М6/0,5-3,0 D9 RIVETTOP плоска головка цинк білий 500 шт./пачка
777 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97M20000097M20630P500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Для формування різьбового отвору в тонколистовому прокаті, що легко деформується, листі, профілі, трубі та ін.
- Наявність рифлення ускладнює провертання гайки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Різьбова |
| Діаметр заклепки | 9 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 9 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 3 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
| Користувальницькі характеристики | |
| Метрична різь | М6 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (max), мм | 3 |
| Товщина закріплюваного матеріалу (min), мм | 0.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴


