
Бур по бетону SDS-plus Twister Plus 20x210 Diager (1 шт.)
862 ₴
- Готово до відправки
- Код: SD110110D20L021000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Новий наконечник, що самоцентрується, з «Z»-геометрією.
Хвилястий профіль наконечника з 3 опорними точками
2 дизайни спіралі: з квадратним та напівкруглим витком
Хвостовик SDS-plus.
Переваги
Наконечник, що самоцентрується, забезпечує більш точне засвердлювання.
Ефект довбання для руйнування бетону
Прискорене свердління
Високий ресурс
Виробник – DIAGER (Франція).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diager |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 20 мм |
| Довжина робочої частини | 150 мм |
| Призначення | По бетону/цеглі/каменю |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Бур |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Кут заточування | 160 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 862 ₴
