
Самонаріз для металу DIN 7982 6,3х38 Metalvis потайна головка STS-C цинк білий 300 шт./пачка
601 ₴
- Готово до відправки
- Код: 801020000801633820300
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Саморіз по металу з потайною головкою DIN 7982 є кріпильним вирібом, призначеним для кріплення в основи з металу товщиною до 0,9 мм. Саморіз має потаємну головку та гострий кінець. Може застосовуватися також для кріплення в основі з дерева, пластику.
Саморіз виробляється за DIN 7982 і відповідає стандартам ГОСТ 10619-80, ГОСТ 11652-80, ISO 7050
Саморіз виробляється за DIN 7982 і відповідає стандартам ГОСТ 10619-80, ГОСТ 11652-80, ISO 7050
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 6.3 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 6.3 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 38 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів, Для віконного профілю |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7982 |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 601 ₴
