
Гвинт самосвердлувальний DIN 7504K 5,5х25 RAL 5005 сигнальний синій Metalvis TEX-H + шайба EPDM 500 шт./пачка
935 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9T62R09T65525R5005500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвинти самосвердлувальні самонарізні, пофарбовані в кольори за системою RAL, із загартованої вуглецевої сталі з шайбою ущільнювача EPDM O16 мм. Призначені для кріплення покрівельних, фасадних, огороджувальних металевих профільованих листів до сталевих основ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Внутрішній діаметр | 5.5 мм |
| Діаметр головки | 10 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Покрівельний, Для листового металу та металевих профілів |
| Покриття | Забарвлення |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фарбування за RAL | 5005 |
| Стандарт | DIN 7504 K |
| Колір забарвлення | Сигнальний синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴
