
Гвинт самосвердлувальний з буртиком 4,2х41 Metalvis плоска напівкругла головка цинк білий 500 шт./пачка
328 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9TL2000009TL424120500
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвинти монтажні самосвердлуючі з напресованою шайбою, із загартованої вуглецевої сталі. Призначені для кріплення металевих профільованих листів, а також різних елементів із жерсті та штучних матеріалів до сталевих основ товщиною до 2 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 4.2 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.2 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 41 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 328 ₴
