
Гвинт самосвердлувальний (блоха) гіпсокартонний 3,5х9,5 Metalvis напівкругла головка цинк білий 1000 шт./пачка
284 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4024T000040236952T1000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гвинти монтажні самосвердлувальні ("блоха") із загартованої вуглецевої сталі. Призначені для з'єднання металевих профілів гіпсокартонних систем між собою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Внутрішній діаметр | 3.5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 3.5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 9.5 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для листового металу та металевих профілів |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Саморіз |
| Тип накінечника | Свердло |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 284 ₴
