
Шуруп універсальний з буртиком 4,0х25 Metalvis плоска напівкругла головка цинк білий 1000 шт./пачка
449 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 10L20000010L4025201000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: Застосовується для кріплення металевих та інших листових матеріалів (фанера, оргаліт тощо) до дерев'яних несучих конструкцій.
Особливості конструкції: Кінцевик саморіза гострий (для дерев'яних поверхонь). За рахунок прес-шайби здійснюється ефективне притискання листових матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 25 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини, Універсальний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴

