
Шуруп універсальний з напівкруглою головкою 4,0х12 Metalvis цинк білий 1000 шт./пачка
264 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1022000001024012201000
Шуруп універсальний є кріпильним вирібом у формі стрижня білого кольору з гострим наконечником і головкою на іншому кінці. Цей шуруп має хрестоподібний шліц Pozidrive.
Конструкція універсального шурупа:
Універсальний шуруп виготовлений із вуглецевої сталі, поверхня якого має цинкове покриття білого кольору, що гарантує стійкість виробу до корозійних процесів. У даного шурупа велике різьблення. Має напівкруглу голівку з хрестоподібним шліцем Pozidrive (PZ). Здатний долати метал завтовшки до 0,9 мм.
Сфера застосування універсального шурупа:
• Застосовується для кріплення різних елементів конструкції до дерева, фанери, ДСП, ДВП, пластмаси та інших матеріалів, з попереднім свердлінням до м'яких металів. Універсальні шурупи широко використовуємо для встановлення в дюбелі при монтажі в бетон, цеглу і т.п.
Переваги універсального шурупа:
• Високий рівень опірності корозії дозволяє використовувати цей виріб у будь-яких умовах.
• Велика стійкість до механічних навантажень та пошкоджень у порівнянні з фосфатованими шурупами.
• Приємний зовнішній вигляд
• Специфічне різьблення має загострений трикутний профіль і більшу ширину западини в порівнянні з шириною зуба, що дозволяє виробу міцно триматися в м'яких матеріалах, таких як пластмаса або деревина.
• Напівкругла головка дозволяє отримати велику притискну поверхню, що створює максимально скріплену конструкцію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 12 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Універсальний, Для деревини |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки кріпильного виробу | Напівкругла |
- Ціна: 264 ₴


