
Шуруп універсальний потайний 5х100 Metalvis цинк жовтий часткова різьба 1200 шт./ящик
1 928 ₴
- Під замовлення
- Код: 10110000010150A01N1200
Відправка з 01 травня 2026Шуруп універсальний являє собою кріпильний виріб у формі стрижня жовтого кольору з гострим наконечником і головкою на іншому кінці. Цей шуруп має хрестоподібний шліц Pozidrive.
Конструкція універсального шурупа:
Універсальний шуруп виготовлений з вуглецевої сталі, поверхня якого має цинкове покриття жовтого кольору, яка була пасована після гарантування стійкості виробу до корозійних процесів. Даний шуруп має велике різьблення. Має потайну головку з хрестоподібним шліцем Pozidrive (PZ). Здатний долати метал завтовшки до 0,9 мм.
Сфера застосування універсального шурупа:
• Застосовується для кріплення різних елементів конструкції до дерева, фанери, ДСП, ДВП, пластмаси та інших матеріалів, з попереднім свердлінням до м'яких металів;
• Універсальні шурупи використовуються для встановлення в дюбелі під час монтажу в бетон, цеглу тощо.
Переваги універсального шурупа:
• Високий рівень опірності корозії дозволяє використовувати цей виріб у будь-яких умовах;
• Велика стійкість до механічних навантажень та пошкоджень у порівнянні з фосфатованими шурупами;
• Приємний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Pozidriv |
| Внутрішній діаметр | 5 мм |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 5 мм |
| Довжина кріпильного виробу | 100 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Призначення кріпильного виробу | Універсальний, Для деревини |
| Покриття | Цинк жовтий |
| Стан | Новий |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Упаковка | Ящик |
| Форма головки кріпильного виробу | Потайна |
- Ціна: 1 928 ₴
