
Шайба (кільце) ущільнювальна мідна DIN 7603A 8х14 мм Metalvis S 1,0 200 шт./пачка
842 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7U00000007U0814106200
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільце ущільнювача (шайба) мідне має стандарт DIN 7603 А
Використовуються як ущільнювальні прокладки в різьбових роз'ємних з'єднаннях паливних трубопроводів, маслопроводів в агрегатах з високим тиском і машинах, де використання полімерних і гумових прокладок неможливе.
Застосування:
Кільце DIN 7603 тип А поміщають між різьбовими елементами в різьбовий роз'єм вузла трубопроводу і із застосуванням слюсарного інструменту затягують з'єднання з таким зусиллям, щоб відбулося пластичне зминання цієї мідної прокладки, що в результаті забезпечить герметичність з'єднання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Матеріал шайби | Мідь |
| Зовнішній діаметр | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7603A |
| Товщина шайби | 1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 842 ₴


