
Шайба упорна стопорна швидкознімна для вала DIN 6799 М4х9,3 Metalvis S 0,7 без покриття 1000 шт./пачка
322 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7X00000007X04000001000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайба стопорна швидкознімна без покриття DIN6799 виконана з пружинної сталі. Гнучкість шайби дозволяє встановлювати її без застосування інструментів. Шайба призначена для застосування її в машинобудуванні, верстатобудуванні та будівництві. Шайба легко встановлюється на вал із попередньо виточеним пазом для неї та також легко знімається за допомогою підручного інструменту.
Є аналогом стандарту ГОСТ11648-75.
Є аналогом стандарту ГОСТ11648-75.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шайби | Швидкознімна |
| Внутрішній діаметр | 4 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Зовнішній діаметр | 9.3 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6799 |
| Товщина шайби | 0.7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 322 ₴





