
Шайба пружинна тарільчаста DIN 6796 М10х23 Metalvis S 2,5 цинк білий 100 шт./пачка
452 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7W00000007W1000020100
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пружинна шайба DIN6796 - це простий металевий кріпильний елемент, який здатний витримувати сильні ударні навантаження і виконувати роль стопора. Пружинна нержавіюча шайба має вигляд одного витка плоскої пружини. Безвідмовна робота деталі забезпечена завдяки тому, що зазор деталі розходиться в протилежному напрямку від напрямку обертання гайки, що захищає її від мимовільного розкручування.
Сфера використання. Використовуються для компенсації явищ осідання та забезпечення гвинтових з'єднань у машинобудуванні та будівництві металоконструкцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 23 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6796 |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 452 ₴






