
Шайба пружинна гровер DIN 7980 М20х30,6 Metalvis S 4,5 нержавіюча сталь A2 100 шт./пачка
573 ₴
- Готово до відправки
- Код: N7P00000N7P20O0000100
Шайба пружинна (також шайба Гровера або гровер) нержавіюча є розрізною круглою шайбою, кінці якої розташовані в різних площинах.
Конструкція гроверної шайби:
Шайба виготовлена із пружинної нержавіючої сталі, класу міцності А2. Шайба виготовлена у формі розрізаного кільця (квадратний переріз) відповідно до німецького стандарту DIN 7980, аналог ГОСТ 6402-70.
Сфера застосування шайби-гроверу:
• Використовується спільно з гвинтами, болтами та іншими кріпильними виробами в машинобудуванні, будівництві для запобігання самостійному відгвинчуванню кріплення та фіксації різьбових з'єднань. Застосовуються для запобігання розгвинчуванню з'єднань від вібрацій.
• Встановлюється під головку гвинта/болта, створює пружний натяг, а тертя між витками запобігає мимовільному відгвинчуванню кріплення.
Переваги шайби-гроверу:
• Гровер є універсальним допоміжним видом кріплення для більшості різьбових з'єднань.
• Легкість у використанні та монтажі.
• Низька вартість виробу.
• Зносостійкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шайби | Пружинна (гровер) |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Клас міцності | 7 |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 30.6 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 7980 |
| Товщина шайби | 4.5 мм |
- Ціна: 573 ₴






