
Шайба плоска кузовна M8х30 Metalvis S 1,5 збільшені поля цинк білий 20 кг./ящик
3 312 ₴
- Під замовлення
- Код: 7K20000007К082000120
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шайбу кузовну рекомендується використовувати спільно з болтами, гвинтами та іншими елементами кріплення в машинобудуванні, будівництві і т.д. Застосовуються для зменшення тиску на опорну поверхню. Використовується під час роботи з тонколистовими матеріалами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Товщина шайби | 1.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 312 ₴





