
Гайка закладна кузовна М6 (0,7-1,6 13,4х10,9) RIVETTOP к. м. 4 цинк білий 250 шт./пачка
1 045 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6S30000006S0630000250
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Використовується для організації точки кріплення з метричним різьбленням у тонколистових металевих виробах, коли неможливе зварювання або інший вид установки.
- Встановлюється врівень у заздалегідь підготовлений квадратний отвір, фіксуючись на установочній поверхні лапками за край монтажного отвору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид гайки | Врізна |
| Висота | 8.6 мм |
| Діаметр | 6 |
| Клас міцності | 4 |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стан | Новий |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1 мм |
| Ширина | 13.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина базового матеріалу (max), мм | 1.6 |
| Товщина базового матеріалу (min), мм | 0.7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 045 ₴



