
Гайка шестигранна ковпачкова DIN 1587 М24 Metalvis нержавіюча сталь A2 5 шт./пачка
883 ₴
- Під замовлення
- Код: N6KL0000N6KL2400005
Відправка з 01 травня 2026Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) являє собою кріпильний виріб шестигранної форми з отвором різьбовим і конструктивним елементом для передачі крутного моменту.
Конструкція гайки ковпачкової:
Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) - це шестигранна гайка з метричним різьбленням, сферичною торцевою поверхнею та глухим різьбовим отвором. Дана ковпачкова гайка виготовлена з конструкційної нержавіючої сталі класу міцності А2, що захищає продукт від корозійних процесів та дозволяє використовувати його у вологому середовищі, клас міцності даної сталі – 5.
Сфера застосування ковпачкової гайки:
• Гайки DIN 1587 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових, виробничих, будівельних галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різьблення.
• Застосовується для захисту важливих різьбових з'єднань болтів, гвинтів, шпильок від агресивного впливу навколишнього середовища та в декоративних цілях для приховування місця кріплення. Крім того, глуха ковпачкова гайка захищає виступаючу частину болта від згинальних навантажень.
Переваги гайки ковпачкової:
• Підвищена безпека установки, в якій використана ковпачкова гайка, оскільки вона захистить болт від будь-яких пошкоджень та навантажень.
• Приховуючи місце кріплення, надає приємнішого вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Діаметр | 24 |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 24 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розмір під ключ | 36 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 3 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 883 ₴






