
Гайка шестигранна ковпачкова DIN 1587 М14 Metalvis к. м. 5 цинк білий 100 шт./пачка
2 088 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6KL2000006KL142000100
Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) являє собою кріпильний виріб шестигранної форми з отвором різьбовим і конструктивним елементом для передачі крутного моменту.
Область використання DIN 1587 застосовується на дитячих майданчиках, в спортивному обладнанні, тощо.
Матеріал виготовлення сталь клас міцності 5.
Покриття Цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Аналог ГОСТ 11860-85
це гайка, що прикриває різьбову частину як декоративно, так і з метою захисту різьби. DIN 1587 може "накривати" довші частини різьбової частини болта чи гвинта.
Конструкція гайки ковпачкової:
Гайка ковпачкова DIN 1587 (аналог ГОСТ 11860-85) - це шестигранна гайка з метричним різьбленням, сферичною торцевою поверхнею та глухим різьбовим отвором. Дана ковпачкова гайка виготовлена з конструкційної сталі, яка вкрита шаром цинку, що захищає продукт від корозійних процесів і дозволяє використовувати його у вологому середовищі, клас міцності даної сталі – 5.
Сфера застосування ковпачкової гайки:
- Гайки DIN 1587 використовуються в машинобудуванні, приладобудуванні та інших промислових, виробничих, будівельних галузях спільно з болтами, гвинтами, шпильками з відповідним розміром різьблення.
- Застосовується для захисту важливих різьбових з'єднань болтів, гвинтів, шпильок від агресивного впливу навколишнього середовища та в декоративних цілях для приховування місця кріплення. Крім того, глуха ковпачкова гайка захищає виступаючу частину болта від згинальних навантажень.
Переваги гайки ковпачкової:
- Підвищена безпека установки, в якій використана ковпачкова гайка, оскільки вона захистить болт від будь-яких пошкоджень та навантажень.
- Приховуючи місце кріплення, надає приємнішого вигляду.
Область використання
Гайка ковпачкова DIN 1587 застосовується на дитячих майданчиках, в спортивному обладнанні, тощо.
Матеріал виготовлення
Сталь клас міцності 5
Покриття
Цинк (Plated) захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Аналог
ГОСТ 11860-85



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид гайки | Шестигранна ковпачкова |
| Діаметр | 14 |
| Клас міцності | 5 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 14 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 1587 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 2 мм |
| Ширина | 21 мм |
- Ціна: 2 088 ₴





