
Гайка шестигранна з фланцем зубчаста DIN 6923 М12 Metalvis к. м. 6 цинк білий 250 шт./пачка
838 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6L20000006L1206020250
Гайка з фланцем зубчаста DIN6923 – це гайка із вбудованою зубчастою шайбою, яка створює пружний ефект і збільшує площу контакту, що запобігає саморозкручуванню.
Конструкція гайки із фланцем зубчаста:
Гайка з фланцем зубчаста виготовлена з вуглецевої сталі та вкрита білим цинком. На відміну від традиційної шестигранної гайки має основу у вигляді фланця із зубчастими насічками. Така конструкція гайки призначена для зниження тиску гайки на робочу поверхню (за рахунок значного збільшення площі контакту), зубчасті насічки запобігають можливості мимовільного розгвинчування різьбового з'єднання. Таким чином, функціонально гайка з фланцем зубчаста є самостопорною гайкою, що не вимагає застосування пружинних та плоских шайб для створення з'єднання. Виготовлена згідно з технічними вимогами стандарту DIN 6923, аналоги: EN 1661, ISO 4161, ГОСТ 50592.
Основна сфера застосування гайки з зубчастим фланцем:
• Завдяки своїм перевагам дана гайка знаходить широке застосування в машинобудуванні, промисловому будівництві, монтажі систем інженерних комунікацій тощо.
• Найчастіше використовується в з'єднаннях, що вимагають забезпечення високого тиску. Гайка із фланцем знижує навантаження на з'єднаннях, що забезпечує надійне кріплення.
Переваги гайки з зубчастим фланцем:
• Розміщені зубці під кутом блокують обертання, що послаблює затягування, що дозволяє використовувати дану гайку для стопоріння конструкцій, що піддаються сильній вібрації.
• Наявність додаткового фланцевого елемента позбавляє необхідності використовувати додаткові пружинні та плоскі шайби для створення з'єднання.
• Максимально зручно в установці завдяки традиційній шестигранній формі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид гайки | Шестигранна з фланцем |
| Діаметр | 12 |
| Клас міцності | 6 |
| Кількість в упаковці | 250 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 6923 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 1.75 мм |
| Ширина | 18 мм |
- Ціна: 838 ₴






