
Гайка шестигранна самостопорна DIN 980V М22 Metalvis к. м. 8 цільнометалева цинк білий 25 шт./пачка
1 061 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6V22000006V222002025
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Однокомпонентна шестигранна гайка, що самостопориться. У конструкції гайки DIN 980V відсутні додаткові елементи. Затискач відбувається за рахунок деформованого корпусу гайки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Вид гайки | Шестигранна самоконтряча |
| Діаметр | 22 |
| Клас міцності | 8 |
| Кількість в упаковці | 25 шт. |
| Матеріал гайки | Сталь |
| Метрична різьба, М | 22 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 32 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 980 |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 2.5 мм |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴



