
Гайка шестигранна низька DIN 439B М1,6 Metalvis нержавіюча сталь A2 100 шт./пачка
2 873 ₴
- Під замовлення
- Код: N6Z00000N6Z0160000100
Відправка з 31 травня 2026Гайка низька DIN 439B застосовується в промисловості, машинобудуванні та авторемонті. Як правило, низькі гайки використовуються в парі для створення надійних швидкознімних з'єднань, а також як контргайки. За своїм конструктивом цей вид кріплення ідентичний звичайним шестигранним гайкам, різниця лише у висоті профілю, що становить половину їх діаметра. Повне метричне різьблення гайки та стандарт кроку, повністю відповідають основним параметрам у міліметрах.
Нержавіюча сталь А2, з якої виконана гайка, оберігає від корозії та інших агресивних впливів довкілля. Даний тип гайок виготовляють із низьковуглецевої сталі класу міцності 04. Перша цифра маркування (0) означає, що низька гайка не призначена для підвищених силових навантажень. Друга цифра (4) свідчить про співвідношення навантаження, у якому відбувається зрив різьблення (1/100).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид гайки | Низька |
| Діаметр | 1.6 |
| Клас міцності | 4 |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Матеріал гайки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 1.6 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розмір під ключ | 3.2 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 439B |
| Тип різьби | Метрична |
| Крок різьби | 0.35 мм |
| Ширина | 3.2 мм |
- Ціна: 2 873 ₴




