
Стрижень метричний DIN 975 М27 1 м. Metalvis к. м. 10.9 без покриття 5 шт./пачка
4 725 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5Z0005Z2710916G0005
Шпилька різьбова високоміцна, стрижень різьбовий високоміцний
Матеріал: без покриття, клас міцності 10.9
Конструкція: різьбова шпилька являє собою металевий стрижень довжиною 1 або 2 метри, з різьбленням нанесеним по всій довжині стрижня.
Застосування:
Характеристики шпильки 10.9 втричі перевищують характеристики різьбової шпильки 4.8. та приблизно на 50% вище порівняно зі шпилькою класу 8.8. Дана шпилька має біле маркування на торці. На відміну від шпильок класу міцності 4.8 та 8.8. переважна більшість таких шпильок поставляється без цинкового покриття, так як різьбові стрижні такого класу міцності не піддаються корозії. Однак, на ринку представлені і міцні шпильки класу 10.9 з цинковим покриттям, яке служить для покращення зовнішнього вигляду шпильки. Шпильки класу міцності 10.9 використовуються в найбільш відповідальних і важконавантажених застосуваннях, коли потрібно забезпечити максимальну надійність кріплення елементів, часто вони використовуються в промисловості при монтажі різного обладнання.
Монтаж:
Як правило, різьбова шпилька використовується разом з шестигранними гайками та збільшеними шайбами DIN9021 відповідного діаметру. Для встановлення різьбового стрижня в бетонну основу необхідно закріпити в стіні анкер забивний, відрізати потрібної довжини стрижень і закріпити матеріал необхідної товщини відповідно до допустимого навантаження.
При використанні шпильки з кріпленням у бетонну основу застосовується: латунний дюбель або анкер забивний відповідного діаметру.
Для зрощування шпильок використовуються гайки подовжені DIN 6334.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Довжина | 1000 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Крок різьби | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 5 шт. |
| Матеріал шпильки | Сталь загартована |
| Метрична різьба, М | 27 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 975 |
| Тип різьби | Метрична |
| Тип шпильки | Різьбова |
- Ціна: 4 725 ₴






