
Стрижень метричний DIN 975 М30 1 м. Metalvis нержавіюча сталь A2 1 шт.
1 934 ₴
- Готово до відправки
- Код: N5Z00000N5Z3000000
Шпилька різьбова нержавіюча, стрижень різьбовий нержавіючий
матеріал: нержавіюча сталь А2-70
Конструкція: різьбова шпилька являє собою металевий стрижень довжиною 1 або 2 метри, з різьбленням нанесеним по всій довжині стрижня.
Застосування:
Шпилька виготовлена з нержавіючої сталі А2-70. Міцність на розрив таких шпильок близька до високоміцних шпильок класу 8.8. Основна перевага таких шпильок - вони практично не схильні до корозії, навіть при постійному впливі атмосферних опадів і вологи. Відомо, що незважаючи на наявність цинкового покриття у різьбових шпильок з вуглецевої сталі, особливо, у разі їх порізки на шматки, при постійному впливі вологи, шпилька починає іржавіти. В силу цього різьбові шпильки з нержавіючої сталі широко застосовуються при монтажі конструкцій зовні приміщень, а також у приміщеннях з високим рівнем вологості. Шпильки із нержавіючої сталі А2 мають маркування зеленого кольору на своєму торці.
Монтаж:
Як правило, різьбова шпилька використовується разом з шестигранними гайками та збільшеними шайбами DIN9021 відповідного діаметру. Для встановлення різьбового стрижня в бетонну основу необхідно закріпити в стіні анкер забивний, відрізати потрібної довжини стрижень і закріпити матеріал необхідної товщини відповідно до допустимого навантаження.
При використанні шпильки з кріпленням у бетонну основу застосовується: латунний дюбель або анкер забивного відповідного діаметру.
Для зрощування шпильок застосовуються подовжені гайки DIN 6334.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина | 1000 мм |
| Клас міцності | 7 |
| Крок різьби | 3.5 мм |
| Матеріал шпильки | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 975 |
| Тип різьби | Метрична |
| Тип шпильки | Різьбова |
- Ціна: 1 934 ₴






