
Гвинт установочний INBUS з конічним кінцем DIN 914 М12х16 Metalvis внутрішній шестигранник оксид 100 шт./пачка
1 192 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9800H000098X216000100
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Установочний гвинт з конусним кінцевиком DIN 914 оксидований має головку з внутрішнім шестигранником, він має повне різьблення. Гвинт призначений для фіксації деталей та захисту від їх зміщення. Так само він запобігає мимовільному роз'єднанню під впливом вібраційних навантажень.
Установочний гвинт - це металевий кріпильний виріб, який має вигляд стержня з повним різьбленням. Головна відмінність установочного гвинта від інших видів — це відсутність головки, капелюшка. На його кінцях є спеціальні виступи або заглиблення — шліци, за допомогою яких підсилюють з'єднання і фіксацію деталей конструкції.
Сфера використання: з'єднання деталей в машинобудуванні, приладобудуванні, а також будівництві.
Матеріал: сталь.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 16 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Призначення гвинта | Інсталяційний |
| Покриття | Оксидне |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 914 |
| Форма головки гвинта | Без головки |
| Форма кінця гвинта | Усічений конічний |
| Крок різьби | 1.75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 192 ₴









