
Гвинт INBUS з напівкруглою головкою ISO 7380 М3х25 Metalvis к. м. 10.9 без покриття 500 шт./пачка
1 139 ₴
- Під замовлення
- Код: 5I22000005I2302500500
Відправка з 01 травня 2026ISO 7380-1 є міжнародним стандартом, що визначає характеристики гвинта з напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником без покриття. Код 10,9 вказує на клас міцності гвинта, де означає 10 міцність 1000 МПа і 9 - межа плинності 900 МПа. Це означає, що цей гвинт має високу міцність і підходить для використання в вимогливих умовах.
Завдяки своїй унікальній формі головки, він забезпечує надійне кріплення та зручність у використанні. Незалежно від проекту чи завдання, наш гвинт із напівкруглою головкою та внутрішнім шестигранником без покриття гарантує надійність та довговічність.
Гвинт з напівкруглою головкою - це кріплення, що складається з металевої шпильки з повною метричною різьбою та напівкруглою головкою з внутрішнім шестигранником.
Область використання - гвинт DIN 7380-1 застосовується у виробничих і промислових сферах (дуже популярний в меблевому виробництві).
Матеріал виготовлення - високоміцна конструкційна легована сталь. Високий клас міцності 10.9 дозволяє використовувати болти при високонавантажених з'єднаннях.
Без покриття.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид шліца | Внутрішній шестигранник |
| Довжина гвинта | 25 мм |
| Клас міцності | 10.9 |
| Матеріал гвинта | Високоміцна сталь |
| Метрична різьба, М | 3 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Стандарт | ISO 7380-1 |
| Форма головки гвинта | Напівкругла |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 0.5 мм |
- Ціна: 1 139 ₴









