
Болт з кільцем (рим-болт) DIN 580 М6х13 Metalvis цинк білий 20 шт./пачка
361 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5M8200000B5M80620020
Рим-болт – такелажний виріб особливої конструкції, який застосовується у підйомі важких вантажів.
Конструкція рим-болту
Конструктивно являє собою лите вушко з шайбою і болтом на протилежному кінці, вісь якого перетинає, вісь вуха під кутом 90°. Виріб відповідає німецькому стандарту якості DIN 580, аналог ГОСТ 4751-73. Матеріал виробу – сталь С15 із цинковим покриттям 3 мкм, що захищає виріб від корозійних процесів.
Сфера застосування рим-болту
• В основному використовується для створення кріпильних точок у такелажних роботах для кріплення ланцюгів, тросів та канатів. Його можна використовувати для підняття вантажів та створення натяжних конструкцій, але при цьому слід уникати постійних навантажень і ривків.
Переваги рим-болту
• Високий рівень вантажопідйомності виробу. Рим-болт здатний витримувати навантаження вздовж осі від 80 кг до 16 тонн.
• Шар цинку дозволяє використовувати римболт в агресивних середовищах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 580 |
| Тип кріпильного виробу | Рим-болт |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 6 мм |
| Довжина | 13 мм |
- Ціна: 361 ₴



