
Болт з шестигранною головкою DIN 931 М20х100 Metalvis нержавіюча сталь А2 часткова різьба 5 шт./пачка
581 ₴
- Готово до відправки
- Код: N5M60000N5M6Y0A00C5
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болт з частковим різьбленням - це кріплення, що складається з шестигранної головки і шпильки, на яку нанесено метричне різьблення, не по всій довжині.
Область використання. Болт DIN 931 використовують для з'єднання та кріплення деталей, конструкцій у будівництві та машинобудуванні.
Матеріал виготовлення - нержавіюча сталь. Марка сталі А2-70 дозволяє використовувати кріплення при значних перепадах температури і в агресивному та вологому середовищі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина болта | 100 мм |
| Довжина різьби | 46 мм |
| Клас міцності | 7 |
| Матеріал болта | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Крок різьби | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴




