
Гвинт з потайною головкою ISO 7046 (DIN 965) М6х100 Metalvis к. м. 4.8 цинк білий 100 шт./пачка
428 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 5M12000005M160A020100
Гвинт із потайною головкою ISO 7046 (DIN 965) – один із найпоширеніших видів кріпильних виробів із зовнішнім метричним різьбленням. Гвинти широко використовуються для створення роз'ємних з'єднань з деталями, що мають внутрішнє метричне різьблення.
Конструкція метричного гвинта:
Метричний гвинт виготовлений із вуглецевої сталі покритої шаром цинку методом гальванізації, клас міцності сталі дорівнює 4,8. Оцинкована сталь дозволяє використовувати гвинт у корозійному середовищі. Цей виріб має хрестоподібний шліц типу Philips (PH), повне різьблення до голівки та тупий кінець. Головка гвинта - потайна, що дозволяє утоплювати гвинт у поверхні деталі, в яку він вкручується. Виготовлений згідно з німецьким стандартом ISO 7046 (DIN 965), аналог ГОСТ 17475-80.
Сфера застосування метричного гвинта:
• Використовується в електронному та механічному обладнанні, побутовій техніці, електроприладах, сфері будівництва тощо.
• Призначений для застосування в з'єднаннях металевих деталей один з одним з попереднім свердлінням і нарізанням різьби.
Переваги метричного гвинта:
• Завдяки наявності потайної головки цей гвинт можна демонтувати та повторно закручувати без втрати його ефективності.
• Гвинт забезпечує більше зусиль порівняно з шурупами і може бути використаний повторно.
• Наявність потайної головки дозволяє повністю втопити виріб у матеріал, щоб він не виступав назовні та не перешкоджав у подальшому процесі монтажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Хрестоподібний типу Philips |
| Довжина гвинта | 100 мм |
| Клас міцності | 4.8 |
| Матеріал гвинта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Призначення гвинта | Кріпильний |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Форма головки гвинта | Потайна |
| Форма кінця гвинта | Плоский |
| Крок різьби | 1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | 7046 |
- Ціна: 428 ₴

