
RC-Заклепка витяжна ISO 15978 Al/St 3,2х6 RIVETTOP потайна головка 1000 шт./пачка
408 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 97ZH00000973206ZH01000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- Корпус заклепки: алюмінієвий метал (Mg 3,5).
- Сердечник: сталь оцинкована.
Особливості:
- Для створення з'єднань, що виключають наявність виступаючих поверхонь у місці встановлення заклепки.
- Потрібна зенковка посадкового отвору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 6 мм |
| Діаметр головки | 3.2 мм |
| Діаметр заклепки | 3.2 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 3.3 мм |
| Довжина заклепки | 6 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Алюміній |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | ISO 15978 |
| Тип бортика заклепки | Потаємний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 3.5 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Потайна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 ₴




