
RF-Заклепка витяжна ISO 15983 А2/А2 4,8х16 RIVETTOP плоска головка 250 шт./пачка
872 ₴
- Готово до відправки
- Код: N97000000N97481600250
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- Корпус заклепки: нержавіюча сталь А2.
- Сердечник: нержавіюча сталь А2.
Особливості:
- Оптимальне рішення для з'єднання елементів конструкцій із нержавіючих сталей.
- Для конструкцій за умов впливу агресивних середовищ.
- Високий опір корозійному руйнуванню.
- Підвищені навантаження на розтягування та зріз.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 16 мм |
| Діаметр головки | 4.8 мм |
| Діаметр заклепки | 4.8 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 4.9 мм |
| Довжина заклепки | 16 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Нержавіюча сталь |
| Матеріал стрижня | Нержавіюча сталь |
| Покриття | Нержавіюча сталь |
| Стандарт | ISO 15983 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 11 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 872 ₴





