
RF-Заклепка витяжна ISO 15979 St/St 3,2х14 RIVETTOP плоска головка 1000 шт./пачка
858 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9700S0000973214S001000
+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал:
- Корпус заклепки: оцинкована сталь.
- Сердечник: сталь оцинкована.
Особливості:
- Для створення заклепувальних сполук (вузлів) зі збільшеними на 40-50% значеннями навантажень на розтяг і зріз (порівняно з RF-заклепками AL/ST).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RIVETTOP |
| Країна виробник | Італія |
| Вид заклепки | Витяжна |
| Висота головки | 14 мм |
| Діаметр головки | 3.2 мм |
| Діаметр заклепки | 3.2 мм |
| Діаметр отвору під заклепку | 3.3 мм |
| Довжина заклепки | 14 мм |
| Матеріал корпусу заклепки | Сталь |
| Матеріал стрижня | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Стандарт | ISO 15979 |
| Тип бортика заклепки | Стандартний |
| Товщина з'єднувальних матеріалів | 10 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Форма головки заклепки | Плоска |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴






