
Болт з шестигранною головкою DIN 931 М20х60 Metalvis к. м. 5.8 часткова різьба цинк білий 25 шт./пачка
728 ₴
- Під замовлення
- Код: 5662000005M6Y0602C25
Відправка з 01 травня 2026+380 (96) 347-26-78
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Болти з частковою різьбою - це кріплення, що складається з шестигранної головки і шпильки, на яку нанесена з дрібним кроком метрична різьба, не по всій довжині.
Область використання. Болт DIN 931 використовують для з'єднання та кріплення деталей, конструкцій в будівництві та машинобудуванні.
Матеріал виготовлення - сталь, клас міцності 5.8.
Покриття. Цинк захищає від корозії, якщо планується застосовувати кріплення в агресивних умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина болта | 60 мм |
| Довжина різьби | 46 мм |
| Клас міцності | 5.8 |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Покриття | Цинк білий |
| Розмір під ключ | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Неповна |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Крок різьби | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 728 ₴






