
Гвинт для дерева DIN 571 8x120 Metalvis шестигранна голівка цинк білий 100 шт./пачка
497 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 20620000020680A220100
Шуруп по дереву з шестигранною голівкою DIN 571 є одним з самих бажаних і популярних елементів кріплення в складанні дерев’яних конструкцій, мебелі, кріплення сантехніки та інших сфер в яких потрібне міцне з’єднання. Вважається одним з самих надійних видів кріплення.
Конструкція шурупа по дереву з шестигранною голівкою:
Даний шуруп виготовлений з вуглецевої сталі, яка була оцинкована, що захищає виріб від корозійних процесів. Форма голівки виробу – шестигранна, а крок різьблення – дрібний. Шуруп виготовлений згідно німецькому стандарту DIN 571, також відповідає ГОСТу 11473-75.
Сфера застосування шурупа по дереву з шестигранною головкою:
- Саморіз “глухар” з шестигранною голівкою DIN 571 використовується під час будування дерев’яних будинків, монтажу різного роду конструкцій із дерева, кріплення бруса і дощок, настилки лаг без попереднього свердління, а також для кріплення сантехніки в бетон або цеглу із використовуванням дюбеля.
Переваги шурупа по дереву з шестигранною головкою:
- Гнучкість в використанні.
- Можливість застосування шурупу в монтажі у бетонні і цегляні конструкції, так як даний шуруп можна використовувати в комбінації з металевими і пластмасовими дюбелями.
Особливості шурупа по дереву з шестигранною головкою:
- Стандартний елемент кріплення, виготовлений з високоякісної інструментальної сталі, витримує високі навантаження при закріпленні в дерев'яну основу.
- Часткове різьблення на шурупах дозволяє зменшити тертя в головній частині шурупа і тим самим полегшити монтаж елементів, що закріплюються.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид шліца | Шестигранник |
| Діаметр головки | 13 мм |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Покриття | Цинк |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пачка |
| Тип кріпильного виробу | Шуруп |
| Тип накінечника | Гострий |
| Вага упаковки | 3.7 кг |
| Довжина кріпильного виробу | 120 мм |
| Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
| Призначення кріпильного виробу | Для деревини |
| Діаметр різьблення кріпильного виробу | 8 мм |
| Матеріал кріпильного виробу | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Закріплюваний елемент | важкі конструкції, наприклад, сантехніка |
| Матеріал | сталь С1022 |
| Основа | дерево, цегла, бетон — якщо шуруп застосовується як допоміжним кріпильний елемент із відповідним типорозміром дюбелю |
| Покриті | цинк білий 3 мкм |
| Різьба | із широким кроком |
| Сверло | Немає |
| Твердість поверхні | 450-750 HV |
| Тип монтажа | наскрізний, з попереднім свердлінням отвору |
| Шлиц | Немає |
- Ціна: 497 ₴









