
Свердло по металу P6M5 5,5 мм LT, арт. 100-055L (10 шт.)
155 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100-055L
Свердло по металу з циліндричним хвостовиком ТМ LT виробляється з високоякісної інструментальної швидкорізальної сталі Р6М5 згідно DIN 338 G. Прецизійне заточування дозволяє отримати високу точність свердління, кут при вершині 118 градусів забезпечує оптимальне центрування без необхідності попереднього кернення, швидке свердління в матеріалі з меншим зусиллям та тиском. Використання високоякісної сировини, особлива технологія повного загартування свердла в процесі виробництва значно збільшує термін експлуатації інструменту. Точна геометрія свердла, знижує рівень радіального биття та тертя в процесі свердління. Дзеркальне полірування свердла покращує відведення стружки.
Свердло по металу Р6М5 призначене для виконання робіт з широким спектром матеріалів з межею міцності до 900 Н/мм2: легована та нелегована сталь, сірий та ковкий чавун, алюміній, цинк, мідь, латунь, бронза, пластик на основі епоксидних смол та ін. Для збільшення терміну служби свердла застосовуйте спеціальне мастило або рідинне охолодження.
Основні особливості свердл по металу Р6М5 ТМ LT:
- прецизійне заточування;
- точна геометрія;
- дзеркальне полірування;
- свердління з міцністю до 900 Н/мм2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LT |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 5.5 мм |
| Довжина робочої частини | 57 мм |
| Призначення | По металу |
| Загальна довжина | 93 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Свердло |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Свердління з міцністю | до 900 Н/мм2 |
| Стандарт за ГОСТ | ДСТУ 10902-77 |
| Стандарт виготовлення | DIN 338 |
- Ціна: 155 ₴

