Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 36-044 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина рукоятки | 370 мм |
| Довжина сокирища | 140 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал рукоятки | Фіберглас |
| Матеріал сокирища | Сталь |
| Общая длина | 430 мм |
| Ширина сокирища | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 442 ₴

