Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 36-039 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Длина рукоятки | 330 мм |
| Довжина сокирища | 145 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал рукоятки | Дерево |
| Матеріал сокирища | Сталь |
| Общая длина | 375 мм |
| Ширина сокирища | 115 мм |
Информация для заказа
- Цена: 302 ₴

