Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 36-001 |
| Вага, г | 600 |
| Вид | Сокири |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина рукоятки | 300 мм |
| Довжина сокирища | 155 мм |
| Довжина, см | 35 |
| Довжина, см, см | 35 |
| Додатковий текст | Повнорозмірний якісний бойок |
| Доставка Оплата | Відвантаження "День на День" за умови отримання замовлення до 14-00|2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки по повній оплаті товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | Сталь |
| Материал рукоятки | Фіберглас |
| Матеріал сокирища | Сталь |
| Назначение | Універсальні |
| Общая длина | 350 мм |
| Особенности | Посилені, Рукоять з фібергласу |
| Ручка | Гумовий фібергласс |
| Тип товара | Сокири |
| Ширина сокирища | 95 мм |
Информация для заказа
- Цена: 470 ₴

