Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 37-033 |
| Вага в упаковці, кг | 0, 270 кг |
| Висота в упаковці (см) | 25 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Глибина в упаковці (см) | 23 см |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість одиниць, шт | 10 шт |
| Кількість у наборі, шт | 10 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Применение | Универсальный |
| Стандарт виготовлення | W2 |
| Тип товара | Хомут черв apos ячний |
| Товщина шару | 0.65 mm |
| Ширина ленты | 12 мм |
Информация для заказа
- Цена: 269 ₴

