Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Polax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 21-010 |
| Відправка | 1-2 дні |
| Гарантія | 14 днів |
| Длина ворса | 11 мм |
| Доставка Оплата | 2-3 дні за умовами транспортної компанії. УкрПошта тільки за повною оплатою товару Онлайн оплата. Оплата при отриманні (Нова Пошта) |
| Комплектация | Ручка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Китай |
| Кріплення шубки | Методом термодифузії |
| Материал втулки | Пластик |
| Матеріал шубки | Поліамід |
| Применение | Підходить для емульсійних, олійних, латексних, силіконових, фарб та лаків на водній основі. |
| Размер | 6х100х40 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 113 ₴

